Dlaczego WordPress jest najlepszą platformą do blogowania?

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

5 głównych powodów dlaczego warto przejść z platform bezpłatnych, z reklamami na WordPress?

  1. w bardzo łatwy sposób wprowadzisz nowe wpisy i zmiany na swoim blogu,
  2. strony oparte na WordPressie znakomicie się pozycjonują
  3. jest to Twoja strona a nie dzierżawiona co zapewnia stabilność jej działania
  4. masz możliwość zarabiania na niej dla siebie a nie właściciela platformy
  5. Strony oparte na WordPressie w bardzo łatwy sposób można dostosować wyświetlanie na dowolnym urządzeniu, czyli są responsywne.

Bardzo dobrą wiadomością jest, że z większości platform jesteśmy wstanie przenieść dotychczasowe wpisy z obecnie używanej platformy np. www.blogger.com

Kluczowym aspektem bloga poza oczywiście wartością merytoryczną jest responsywność strony, czyli możliwość wyświetlania jej na każdym rozmiarze ekranu. Niezależnie czy jest to 3 calowy smartfon czy też zwykły monitor. Szczególnie ważny jest obszar urządzeń mobilnych, gdyż obecnie większość ludzi właśnie na tych urządzeniach przegląda internet i social media.

Korzystanie z dobrze skonfigurowanej strony blogowej jest dla użytkowników przyjemne i szybkie, ponieważ wszelkie zdjęcia, przyciski, wielkości treści są dostosowane do wielkości ekranu.

Ponadto z relacyjnego punktu widzenia to właśnie na swoim blogu możesz skonfigurować połączenie z Twoimi kanałami social media. Pozyskiwać kontakty, które zaprocentują łatwiejszym kontaktem ze swoimi czytelnikami.

Zapewne masz indywidualne oczekiwania odnośnie swojego blogu gdyż każda osoba, która prowadzi bloga jest na innym etapie jego budowy. Dlatego współpracując służymy wsparciem z zakresu naszego wieloletniego doświadczenia oraz praktycznego wsparcia marketingowego blogów o różnym charakterze.

 

Zapisz się Do Naszego Newslettera

Przeczytaj więcej

Jak osiągnąć sukces w biznesie i rozwinąć skrzydła?

Czyli skuteczne połączyć dopasowane strategie marketingu z efektywną sprzedażą

proszę zostań jeszcze chwilę

odbierz prezent!

7 rzeczy dzięki którym twój Instagram zapłonie!